İddialı ve başarılıyız

Videoyu Aç İddialı ve başarılıyız
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ramazan Bayramı nedeniyle idari personelle bayramlaşmasının ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Belediye İş Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek’in yanı sıra çok sayıda işçi katıldı.

 Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bayramlaşan Başkan Kurt, sağlık, sıhhat ve iyi dileklerini iletti. Odunpazarı’nın çalışanlarıyla, Park ve Bahçeleri, Fen İşleri ile bir bütün olduğunu söyleyen Başkan Kurt, “Dolayısı ile buradaki başarı ve başarısızlık hepimizi etkiliyor. Ben Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz, Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak iddialı ve başarılıyız. Bunu da yapmış olduğunuz çalışmalarla gösteriyorsunuz” dedi.
Son iki yıldır, Türkiye’de ciddi anlamda ekonomik kriz yaşandığını kaydeden Başkan Kurt, bu kriz ortamında işçi çıkarmadan maaş ödemenin bile başarı olduğunu kaydetti. Ancak bu durumunda işçilerin biraz yorulmasına sebep olduğunu belirten Başkan Kurt, daha çok işçi ile yapılacak işi daha az işçi ile yapmak zorunda olduklarını dile getirdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi