İki örnek belediye başkanı buluştu

Videoyu Aç İki örnek belediye başkanı buluştu
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Ankara programı kapsamında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve Hablemitoğlu Enstitüsü’nü ziyaret etti. Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin öncü belediyeleri arasında bulunan Yenimahalle’yi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Ataç “Fethi Başkan ile uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz var. Kendisini ziyaret ederek iki örnek belediyenin iletişimini güçlendirmek istedik, kendilerini Eskişehir’e davet ettik” dedi.

 

Başkan Ataç öncelikle Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile bir araya gelerek, Yenimahalle’de gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin öncü belediyeleri arasında bulunan Yenimahalle’yi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Başkan Ataç “Fethi Başkan ile uzun yıllara dayanan bir dostluğumuz var. Kendisini ziyaret ederek iki örnek belediyenin iletişimini güçlendirmek istedik, kendilerini Eskişehir’e davet ettik” dedi. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP’li belediyelerin bir arada olması gerektiğine vurgu yaptı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç daha sonra Hablemitoğlu Enstitüsü’nü ziyaret ederek Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu ile Enstitünün çalışmaları hakkında bilgi aldı. Son olarak CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin’i Ankara İl Başkanlığı’nda ziyaret eden Başkan Ataç, Ankara’da CHP’li Belediyeler ve Parti Örgütleri ile çalışabilecekleri yapıların güçlendirilerek daha güçlü ve etkin bir çalışma yapısının ve iletişimin oluşturulabileceğini belirtti. (HM)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi