Jandarmadan Okul Servis Araçlarına Denetim

Videoyu Aç Jandarmadan Okul Servis Araçlarına Denetim
A
a

Bilecik İl Jandarma Komutanlığına Bağlı Trafik Timleri, Sorumluluk Bölgesinde Okul Servis Araçları Ve Sürücüleri Denetledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri, sorumluluk bölgesinde okul servis araçları ve sürücüleri denetledi.
İl Jandarma Komutanlığımdan denetimle ilgili yapılan açıklamada, "Okul öncesi eğitim ve zorunlu eğitim kapsamındaki öğrencilerin taşıma faaliyetlerini düzenli ve güvenli hale getirmek, taşıma yapacak gerçek ve tüzel kişilerin yeterlilik ve çalışma şartları ile denetim işlemleri ve servis araçlarının karışabileceği trafik kazalarının önlenmesine yönelik denetimler sürekli olarak yapılmaktadır. Bu kapsamda jandarma trafik timlerinin katılımıyla jandarma sorumluluk bölgesinde okul servis araçları ve sürücüleri kontrol edilmiştir. Trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması ile kazaların en aza indirilmesi amacıyla denetim faaliyetlerinin her zaman ve her yerde etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi ve sürücülerde algılanan yakalanma riski duygusunu arttırmak hissinin üst düzeyde tutulabilmesi için okul servis araçları ve sürücülerinin denetimine devam edilecektir" denildi.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir