Kavgamız halk için

Videoyu Aç Kavgamız halk için
A
a

Partililerle bayramlaşmak amacıyla Eskişehir’e gelen Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Bugün verdiğimiz kavga bu seçimin dünden bugüne taşıdığımız rotada olması içindir” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Eskişehir’e gelerek Demokrat Partililerle bayramlaştı. Uysal’ı partililer coşkuyla karşıladı. CHP Milletvekili Utku Çakırözer de DP il binasını ziyaret ederek Uysal ile bir araya geldi. Uysal, seçim vurgusu yaptı. Uysal, “Önümüzde artık seçim gongunun vurulduğu ister erkene alınmış bir seçim, ister zamanında yapılacak bir seçim, Türkiye’nin bir kararla pek çok şeyin kararını vereceği bir seçim olacaktır. Ya Türkiye tarihi yürüyüşü içerisinde demokrasi rotasında herkesin eşit fırsatlara sahip olduğu nimetini külfetini eşit ve ortak paydada paylaşıcı bir Türkiye olacak. Ya da birilerinin lütfettiği kadar hakka hukuka zenginliğe razı olduğu bir Türkiye olacak. Önümüzdeki seçim bellidir. Bugün verdiğimiz kavga bu seçimin dünden bugüne taşıdığımız rotada olması içindir” ifadelerini kullandı.
MESULİYETİMİZ BÜYÜK
Sorumluluklarının büyük olduğunu ifade eden Uysal, “Demokrat Parti olarak biz Türkiye’nin bu rotadan çıkarak yeniden 3-5 yıllık kalan çok kritik bir zaman eşiğimiz var. Bu zaman dilimi içerisinde ya Türkiye demokrasisinden hukukuna ekonomisinden eğitimine tüm bu politika sahalarında bu çağı yakalayacak bir derinliği oluşturacak ya da her zamankinden daha fazla dışarıdan bir takım operasyonel hamlelere daha fazlasıyla açık hale getirilecektir. Bu açıdan mesuliyetimiz büyüktür” dedi.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir