KENT ORMANI YENİLENİYOR

Videoyu Aç KENT ORMANI YENİLENİYOR
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kent Ormanı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Kurt, Kent Ormanı ile beraber diğer mesire yerlerini de yenileyerek en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunacakları ifade etti.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 25 yıllığına Odunpazarı Belediyesi’ne kiralanan Kent Ormanı’nda, yenileme çalışmaları devam ediyor.
HİZMETE SUNULACAK
Çalışmaları yerinde incelemek için Kent Ormanı’na giden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yapımı süren tenis kortlarındaki çalışmaları inceledi. Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Kurt, vatandaşlarla da bir araya geldi. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Kurt, onların şikayet, istek ve önerilerini dinledi. Eskişehir’in nefes alınabilecek alanlara ihtiyaç duyduğunu belirten Başkan Kurt, Kent Ormanı ile beraber diğer mesire yerlerini de yenileyerek en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunacakları ifade etti.
BAŞKAN KURT UYARDI
Vatandaşlara koronavirüs ile ilgili uyarılarda da bulunan Başkan Kurt, vatandaşlardan sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uymalarını istedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi