Kısıtlama Sonrası Afyonkarahisar Terk Edilmiş Şehir Görünümüne Büründü

Videoyu Aç Kısıtlama Sonrası Afyonkarahisar Terk Edilmiş Şehir Görünümüne Büründü
A
a

Yurt Genelinde Olduğu Gibi Afyonkarahisar’Da Da Korona Virüs (Covid-19) Tedbirleri Kapsamında Dün Geceden Bu Yana Deva Eden Sokağa Çıkma Kısıtlaması Sonrası Kent Adeta Hayalet Şehre Döndü. Kent Merkezi İle Birlikte Şehir Bağlantı Yollarında Tarihi Görüntüler Ortaya Çıktı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yurt genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında dün geceden bu yana devam eden sokağa çıkma kısıtlaması sonrası kent adeta hayalet şehre döndü. Kent merkezi ile birlikte şehir bağlantı yollarında tarihi görüntüler ortaya çıktı.
Kentte (Covid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği kentte, polis ve jandarma ekipleri tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Kısıtlama kapsamında yollar ve kavşaklarda kontrol noktaları oluşturan ekipler araçlarda ve yayalarda belge kontrolü ile birlikte kimlik sorgulaması yaptı. Kısıtlama kararına vatandaşların çoğunlukta uyduğu gözlenirken, boş kalan cadde ve sokaklar ise adeta terk edilmiş şehir görünümü verdi. Kısıtlama kapsamına Afyonkarahisar halkının büyük çoğunlukta uyduğu görülürken, sokağa çıkanların ise genelde hastaneye gidenler ile İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge kapsamına giren çalışan ve izinli kişiler olduğu görüldü.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi