KOORDİNASYON HAYAT KURTARACAK

Videoyu Aç KOORDİNASYON HAYAT KURTARACAK
A
a

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ile Eskişehir 112 Acil Çağrı Merkezi’ni ve Eskişehir Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Günay 112 çağrı merkezindeki ziyaretinde “Saniyeler içinde gelen çağrı doğru kuruma yönlendiriliyor. Bu koordinasyon hayatlar kurtaracak, güvenlik ve huzuru sağlamada çok önemli bir rol oynayacak. 04.11.2020 tarihinde yani geçen hafta faaliyete geçen Eskişehir 112 Acil Çağrı Merkezi bünyesinde Emniyet, Orman, İtfaiye ve Jandarma olmak üzere 4 kurum çağrı alıyor. Sağlık ve AFAD da ilerleyen dönemde sisteme dahil olacak” dedi.
EKONOMİ KONUŞULDU
Prof. Dr. Günay’ın İl Başkanı Zihni Çalışkan ile yaptığı ETO ziyaretinde ise gündem ekonomiydi. Prof. Dr. Günay ziyaret ile ilgili, “Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Sn. Metin Güler’i ziyaret ettik. Çarşamba günü yasalaşan İşsizlik Sigortası ve Borç Yapılandırma Kanunu’nun reel sektör algısını ve ticari hayattaki sorunları değerlendirdik. İş dünyasının beklentilerini ele aldık. Doğal olarak Covid-19 gündemimizdeydi. Bu süreçte yaşanan zorluklar, ekonomik ve sosyal koruma politikaları ve özellikle Eskişehir özelinde hizmet sektörü bazında yapılması beklenenleri değerlendirdik” diye konuştu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi