Kredi müjdesi

Videoyu Aç Kredi müjdesi
A
a

Eskişehir Ticaret Borsası’nda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde oluşturulan 2020 Nefes Kredisinin kullanıma başlandığı belirtildi.

ETB Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan: “TOBB çatısı altındaki 365 Oda ve Borsasının kaynaklarını yansıtması suretiyle ve bununla birlikte TOBB’da kaynaklarını seferber ederek 10 kat kredi hacmine ulaşan, KGF kefaletli, hazine destekli yeni nefes kredisi gerçekleştirildi. Borsamız üyelerinden gelen talepler üzerine, Sayın Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun girişimleri ile başlatılan TOBB Nefes Kredisi organizasyonunda, Denizbank’tan Borsamız üyelerine ucuz kredi kullandırılacaktır. 50.000 TL-100.000 TL aralığında kullandırılacak söz konusu kredi için Borsamızın tercih ettiği üst limit 100.000 TL’dir. Krediye ihtiyaç duyan üyelerimiz Borsamızdan faaliyet belgesi alarak ilimizdeki Denizbank şubelerine müracaat ederek bu krediden faydalanabilirler” diye konuştu.
ÖDEMELER 2021’DE
Kredinin 2020’de ana para ve faiz ödemesinin bulunmadığını, geri ödemelerin 2021 yılında 12 eşit taksitle yapılacağını ifade edilen Başkan Zeydan “2020 Nefes kredisinin yıllık faizi yüzde 7.5 oranında olacak, üyelerimiz de 50 bin ila 100 bin TL arasında kredi kullanabilecekler” dedi. HM
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi