KURA HEYECANI

Videoyu Aç KURA HEYECANI
A
a

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp ve Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü ile ‘100 Bin Sosyal Konut Projesi’ kapsamında, Beylikova ve Sivrihisar ilçelerine inşa edilecek TOKİ konutlarının kura çekimine katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

İlçelere yapılan bu yatırımın çok önemli bir sosyal proje olduğunu vurgulayan AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, “Herkes bir gün ev sahibi olmanın hayalini kuruyor ve bu proje ile vatandaşlarımız bu hayale kavuşmuş oluyorlar” dedi.
İLK DEFA DIŞ İLÇELERE
Beylikova ve Sivrihisar ilçelerinin sosyal konut projesine hak kazanan ilçeler olduğunu hatırlatan Günay, “Beylikova 189 sosyal konut ve Sivrihisar da 204 sosyal konut ile hemşerilerimizi yuva sahibi yapacaklar. Eskişehir’de ilk defa dış ilçelerimize TOKİ aracılığıyla konut yapma imkânına sahip olduk. Kırsal kalkınmada öncelikli olan ilçelerimiz ve burada yaşanabilir bir hayatın temel gereksinimi olan barınma yani konut ihtiyacımız da bu şekilde karşılanmış oldu” diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp ve Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, ilçelerin bu projeden yararlanmasına olanak tanıyan Emine Nur Günay’a canlı yayında teşekkür etti. Hem Beylikova hem de Sivrihisar İlçeleri için 2+1 sosyal konutları tercih edenler kura çekilmeden sosyal konutlarına hak sahibi oldu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi