MOBİL ÜZERİNDEN CEZA YAZACAKLAR

Videoyu Aç MOBİL ÜZERİNDEN CEZA YAZACAKLAR
A
a

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Fahri Trafik Müfettişleri Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı gerçekleşti.

İl Emniyet Müdürlüğü salonunda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda fahri trafik müfettişinin katıldı. Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın hep birlikte söylenmesi ile birlikte başladı.
SUNUM YAPILDI
16 Temmuz’da başlayan ‘Mobil Uygulama’ hakkında bilgilendirme yapan Eskişehir Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Bürolar Amiri - Komiser Yardımcısı Hakan Biçer, istatistiki bilgilendirme ve genel değerlendirme sunumları yaptı. Biçer, “Yeni ‘Mobil Uygulama’ ile artık fahri trafik müfettişleri cep telefonu üzerinden ceza yazabilecekler. Araçların kural ihlallerini, uygulama aracılığıyla Emniyet Genel Müdürlüğüne gönderecekler. Zaten sistem otomatik olarak oraya yönlendiriyor” dedi.
YANINIZDAYIZ
Cezaları da Emniyet Müdürlüğünün POLNET üzerinden illere gönderildiğini belirten Biçer, “İllerde de, onlar cezaya çevriliyor. Kural ihlali tespit tutanakları uygulaması da halen devam etmektedir. Emniyet teşkilatı olarak her zaman yanınızdayız, olmaya da devam edeceğiz. Eskişehir’de 384 fahri trafik müfettişi görev yapmaktadır. Fahri trafik müfettişleri; trafik güvenliği ile ilgili görüş ve önerilerini bildirebilirler. Yer ve zamanla sınırlı olmayıp, ülkenin her yerinde görevli sayılırlar” diye konuştu. Toplantıda görev ve sorumlulukları ile yeni gelişmeler hakkında bilgiler verildi ve sonunda fahri trafik müfettişlerinin görüş ve önerileri alındı. İHA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi