Müftü Orhanlı Ve Din Görevlilerinden Başkan Bozkurt’A Ziyaret

Videoyu Aç Müftü Orhanlı Ve Din Görevlilerinden Başkan Bozkurt’A Ziyaret
A
a

“1-7 Ekim Camiler Ve Din Görevlileri Haftası” Nedeniyle Afyonkarahisar Şuhut İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı Ve Beraberindeki Din Görevlileri Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'u Makamında Ziyaret Etti.

“Camiler ve Din Görevlileri Haftası” kapsamında Afyonkarahisar Şuhut İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı ve beraberindeki din görevlileri, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında Şuhut İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı ve beraberindeki din görevlileri Başkan Bozkurt’a çiçek takdim etti. İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı, 1-7 Ekim tarihlerinde kutlanan ’Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl bir temanın ön plana çıkarıldığını bu yılki temanın ise ’Cami ve Hayat’ olduğunu ifade ederek gerçekleştirilecek program hakkında bilgiler verdi.
İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı ve beraberindeki din görevlilerine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Müftü Orhanlı ve beraberindeki din görevlileri ise misafirperverliklerinden dolayı Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a teşekkürlerini sundu.
Ziyaret günün anlam ve önemine binaen çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi