Mutluluğun Yeni Adresi Kentpark Kent Evi

Videoyu Aç  Mutluluğun Yeni Adresi Kentpark Kent Evi
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye’nin ilk yapay plajının bulunduğu Kentpark'ta2022 yılında hizmete açılan Kent Evi Nikâh Salonu evlenen çiftlerin gözdesi haline geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Açıldığı günden beri büyük ilgi ile karşılaşan Kent Evi için başvuruda bulunacak çiftler http://www.eskisehir.bel.tr web sitesi hızlı menü bölümünden detaylı bilgiye ulaşabiliyorlar.
Evliliğe adım atacak çiftlere kapılarını Şubat ayı başında açan Büyükşehir Belediyesi Kent Evinde oda nikahı ve salon nikahı kıyılabilecek iki ayrı konsept yer alıyor. Oda nikâhının 12 kişi, salon nikâhının ise 288 kişi kapasiteli olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, özellikle hafta sonu kıyılacak nikâhlar için vatandaşların Kent Evi’ne yoğun ilgi gösterdiklerini belirttiler. 6 aylık süre diliminde rezervasyonlu şekilde çalıştıklarını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, evlenmek isteyen çiftlerin 0222 211 55 00 üzerinden 1640-1641 dâhili numaralı telefonlardan kendilerini arayarak randevu oluşturabileceklerini ifade ettiler.
Nikâh işlemleri hakkında bilgi almak isteyen çiftlere, müracaat işlemleri, evlenme için gerekli belgeler, nikah günü verilmesi gibi tüm bilgilendirmeleri http://www.eskisehir.bel.tr web sitesi üzerinden sunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ayrıca çiftlere Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in mesajı ile de karşılıyor. Başkan Büyükerşen mesajında çiftlere “Sevgili gelin ve damat adayımız; yüreklerinizin bir güvercin yüreği gibi küt küt attığını biliyorum. Sizlere bir ömür boyu aynı yastığa baş koyacağınız, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir