Nişanlısını Öldüren Kadın İçin İstenen Ceza Belli Oldu

Videoyu Aç Nişanlısını Öldüren Kadın İçin İstenen Ceza Belli Oldu
A
a

Eskişehir'de Nişanlısı Emrah Öztürk'ü Ormana Götürüp Boğazını Keserek Öldüren Zehra Aras Hakkında İddianame Hazırlandı. İddianamede Aras İçin 'Tasarlayarak Ve Canavarca Hisle Öldürme' Suçundan Ömür Boyu Hapis Cezası İstendi.

Eskişehir’de nişanlısı Emrah Öztürk’ü ormana götürüp boğazını keserek öldüren Zehra Aras hakkında iddianame hazırlandı. İddianamede Aras için ’tasarlayarak ve canavarca hisle öldürme’ suçundan ömür boyu hapis cezası istendi.
Eskişehir’de nişanlısı Zehra Aras (22) tarafından Kent Ormanı’nda 8 yerinden bıçaklanıp boğazı kesilen Emrah Öztürk (28), geçtiğimiz aylarda hayatını kaybetmişti. Polis ve jandarma ekiplerinin ortak çalışmaları ile Antalya otobüsüne binmek üzereyken yakalanan katil zanlısı Zehra Aras, sevk edildiği adliyede verdiği ifadede suçunu itiraf ederken, verilen karar ile cezaevine gönderildi.
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan iddianame 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. Zehra Aras’ın Emrah Öztürk’ü öldürmesinin ardından cüzdanından parasını aldığının belirtildiği iddianamede, "Evden ayrılarak yürüdükleri sırada Zehra Aras, Emrah Öztürk’e cinsel ilişkiye girme teklifinde bulundu. Bu amaçla Odunpazarı ilçesi Aşağıçağlan Kent Ormanı’na gittiler ve 100 metre kadar yürüdüler. Üzerlerindeki kabanları çıkarttılar, Aras, elbisesinin kemerini çıkararak, nişanlısına ’gözlerini kapa sana sürpriz yapacağım’ dedi. Çantasında taşıdığı bıçak ile gözleri kapalı Emrah Öztürk’e göğüs ve karın kısmına 7 bıçak darbesi vurdu ve boğazını keserek öldürdü. Daha sonra Öztürk’ün cep telefonunu olay yerinde parçaladı ve cüzdanından bin 600 lirayı alıp, Eskişehir’den ayrılmak üzereyken kolluk kuvvetlerince yakalandı" denildi. İddianamede Aras için ’tasarlayarak ve canavarca hisle öldürme’ suçundan ömür boyu hapis cezası istendi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi