Odunpazarı'nda müzeler 1 Ocak’ta kapalı olacak

Videoyu Aç  Odunpazarı'nda müzeler 1 Ocak’ta kapalı olacak
A
a

Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait müzeler, 1 Ocak Cumartesi günü kapalı olacak. Müzeler, 2 Ocak Pazar günü ise 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’in en çok turist alan bölgelerinden olan Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi, Tayfun Talipoğlu Daktilo Müzesi, Ahşap Eserler Müzesi, Yeşil Efendi Konağı Atatürk ile Bir Gün Müzesi, Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu Kırım-Tatar Müzesi, Sıcak- Soğuk Cam Atölyeleri, Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Evi, Ataol Behramoğlu Kitaplığı ve Edebiyat Müzesi ile Turizm Danışma Ofisi, 1 Ocak Cumartesi günü kapalı olacak.
 
Odunpazarı Belediyesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, Odunpazarı Belediyesi’ne ait müzelerin yılbaşı tatili nedeni ile 1 Ocak 2022 Cumartesi günü kapalı olacağını belirtildi. Yetkililer, müzelerin 31 Ocak 2021 Cuma günü 10:00 – 17:00 saatleri arası; 2 Ocak 2022 Pazar Günü ise 09:00 – 17:00 saatleri arasında açık olacağını kaydetti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi