ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTEYE KAZANDIRACAĞIZ

Videoyu Aç ÖĞRENCİLERİ  ÜNİVERSİTEYE  KAZANDIRACAĞIZ
A
a

Anadolu Üniversitesi ve TED Eskişehir Koleji arasında, çocukların akademik ve kültürel anlamda gelişimlerini sağlayacak “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzaladı.


Rektörlük Senato Odası’nda gerçekleştirilen imza töreninde Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal ve TED Eskişehir Koleji Kurucusu Fatma Banu Kurt yer aldı. Eğitim adına imzalanan protokolde, Anadolu Üniversitesinin ilgili bölümlerinde ve birimlerinde TED Eskişehir Koleji öğrencilerinin ders almaları, etkinliklere katılmaları ve eğitim alanında iş birliğinin sağlanması amaçlanıyor. Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, iş birliği protokolü hakkında şunları söyledi: “Şehrimizin köklü eğitim kurumlarından olan TED Eskişehir Koleji ile üniversitemizin farklı fakültelerinde bu iş birliği dolayısıyla güzel çalışmalar yapacağız. Protokolün gençlerimizin hem üniversitemize hem de eğitim camiasına kazandırılması noktasında faydalı olacağına inanıyoruz.”
BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
TED Eskişehir Koleji Kurucu Fatma Banu Kurt, ise protokol imza töreninde şöyle konuştu: “Bu iş birliğiyle çocuklarımızın üniversite yaşantısına başlamadan önce lise hayatında ve mesleki konulardaki eğitiminde destek vereceği için Anadolu Üniversitesi’ne ve Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Fuat Erdal’a teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın gelişiminde hem akademik hem de kültürel anlamda bu iş birliği bizler için çok büyük önem taşıyor.” İHA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi