Önce Çocuklar İyileşsin

Videoyu Aç Önce Çocuklar İyileşsin
A
a

Ramazan ayında LÖSEV’e bağış yapmanın çok fazla yöntemi olduğunu söyleyen LÖSEV Eskişehir Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, “Yeterki iyilik yapmak isteyelim. Yeterki bu ramazan ayında da bir ailemizin evine umut, sevgi ve ihtiyaçlarını ulaştırmak isteyelim” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
LÖSEV Eskişehir Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, ramazan ayı nedeniyle LÖSEV’e bağış yapmak isteyen vatandaşları bilgilendirmek amacıyla bir açıklama yaptı. “LÖSEV olarak bu ramazanda da önce çocuklar iyileşsin diyoruz” diyen Durukan, “Bu çalışmalarımız kapsamında bildiğinmiz gibi Diyanet’in onayıyla bu yıl da fitre, fidye ve zekatları kabul ediyoruz vakıf olarak. Bunun yanında aynı zamanda gıda paketlerimiz var. Ailelerimize ulaşacak gıda destek paketlerimizin içinde değerli bağışçılarımız veya bağışçı adaylarımız bize bağışta bulunabilirler. Bunun yöntemlerini iki farklı başlıkta açıklamak istiyorum. Dilerlerse Eskieşhir’de olduğu gibi il irtibat ofislerinin bulunduğu her noktada ofislerimizi ziyaret ederek makbuz karşılığında elden teslim ederek bağışlarını gerçekleştirebilirler. Bununla beraber pandemi dolayısıyla en çok gündemde olacak detaylardan biri temazsız bağış. Bu kısımda da değerli bağış ve bağışçı adaylarımız tercihen olabilir, tam kapanma dönemine yaklaşıyoruz veya yaş sebebiyle bağışlarını dilerlerse interaktif bağış seçeneklerimiz üzerinden lösev.org.tr resmi internet sitemiz veya interaktif bankacılık seçenekleri ile bankaların bağış ekranlarından yapabilirler. Bununla birlikte fitre bedeli bu yıl 28 lira olarak belirlendi. Fitre yazıp 1998’e sms bağışı yaparak 28 lira değerinde yine fitrelerini ödeyebilirler” diye konuştu.
Seçenek Çok Fazla
Pandemi ve tam kapanma nedeniyle Eskişehir LÖSEV olarak evlerden de bire bir bağış aldıklarını belirten Durukan, “Eskişehir ofisi olarak biz aynı zamanda ilimizde bulunan değerli bağışçılarımızı da tam kapanma dönemine özel ziyaret ederek bağışlarını kabul ediyor olacağız. Bilgileri olsun buradan çağrıda bulunalım. Bizi arayıp ulaştıklarında 0222 999 19 98 irtibat numaramızdan taleplerini bıraktıklarında biz kendilerini tedbirler kapsamında ziyaret edeceğiz ve makbuz karşılığında bağışlarını alabileceğiz. Biliyorsunuz pandemi döneminde yine 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın sokağa çıkma durumlarındaki kısıtlarından dolayı bir dönem evden bağış almaya devam ediyorduk. Ramazana özel de bu çalışmamızı tüm vatandaşlarımıza özel sürdüreceğiz. Bu anlamda seçenek çok fazla. Yeterki iyilik yapmak isteyelim. Yeterki bu ramazan ayında da bir ailemizin evine umut, sevgi ve ihtiyaçlarını ulaştırmak isteyelim. Yolumuz, yöntemimiz çok fazla. Ramazan ayına özel bültenlerimizi birçok noktada görebilir değerli vatandaşlarımız. Bültenimizde hem gıda paketlerimizin ilgili detaylarına hem de tüm bağış seçeneklerine detaylıca erişebilecekler” şeklinde konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi