Özel bireyler başarılarıyla takdir topluyor

Videoyu Aç  Özel bireyler başarılarıyla takdir topluyor
A
a

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu özel bireyler, katıldıkları Eskişehir Masa Tenisi Özel Sporcular İl Şampiyonası’nda elde ettikleri derecelerle takdir topladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu özel bireyler, katıldıkları spor turnuvalarında dereceler elde ederek, kenti başarı ile temsil etmeyi sürdürüyor.
Son olarak Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü masa tenisi sporcuları, Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu işbirliği ile düzenlenen Eskişehir Masa Tenisi Özel Sporcular İl Şampiyonası’na katıldı.
3 ayrı kategoride 3 ayrı birincilik elde ettiler
Kemal Unakıtan Spor Tesisleri’nde düzenlenen şampiyonaya katılan Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü özel sporcularından Huriye Gülşah Temizyürek +20 yaş mental bayan kategorisinde il 1’incisi, Uğurcan Elmalı mental erkek kategorisinde il 1’incisi, İrem Yavuz da down bayan kategorisinde il 1’incisi oldu. Sporculardan Emre Faydalı ise mental erkek kategorisinde il 2’ncisi olarak şampiyonayı tamamladı.
Antrenmanlarına beden eğitimi ve spor öğretmeni Gülnaz Tunç eşliğinde Tepebaşı Belediyesi Melih Savaş Yaşam Köyü İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Spor Salonu’nda devam eden başarılı sporcular, Eskişehir’i Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek.
Öte yandan masa tenisi sporuyla ilgilenen ve ilgilenmek isteyen özel bireylerin, Tepebaşı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi’ne kayıt yaptırabilecekleri bildirildi.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir