Pazarcı Esnafına Eldiven Ve Broşür Dağıtıldı

Videoyu Aç Pazarcı Esnafına Eldiven Ve Broşür Dağıtıldı
A
a

Koronavirüs Salgınına Karşı Alınan Önlemler Kapsamında Sarıcakaya Belediyesi Başkanı Hüseyin Çam Personeliyle Birlikte İlçede Cuma Günü Kurulan Pazar Yerindeki Esnafa Eldiven Ve Broşür Dağıttı.

Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında Sarıcakaya Belediyesi Başkanı Hüseyin Çam personeliyle birlikte Cuma günü kurulan pazar yerindeki esnafa eldiven ve broşür dağıttı. Pazarcılar, virüs tehdidine karşı tedbirli olmaları konusunda uyarıldı.
Dünyayı saran koronavirüs tehdidine karşı Sarıcakaya Belediyesi, çalışmalarını pazar yerlerinde sürdürdü. Belediye Başkanı Hüseyin Çam, Zabıta Komiseri ve 2 personelle birlikte pazarda tezgah açan esnafa eldiven ve broşürler dağıtarak, koronavirüse karşı uyardı. Ticaret Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda esnafın dikkat etmesi gereken konuları duyuran ekipler, ürünlerin seçilmeden alınmasını ve tezgahlar arasında mümkün olduğunca geniş mesafe bırakılmasını istedi. Hijyen kuralları kapsamında herkesin duyarlı olması gerektiği vurgulanan çalışmadan memnun olan esnaf ve vatandaşlar, tedbirlerin yerinde olduğunu belirterek, belediye başkanı ve personeline teşekkür etti. Ekipler pazar yerlerinde gün boyu denetimlerini sürdürecek.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi