PINTO’DAN KÖTÜ HABER!

Videoyu Aç PINTO’DAN KÖTÜ HABER!
A
a

Eskişehirspor’dan alacağı bulunan ve dosyası uzun süredir FIFA’da olan Sebastian Pinto kulübe bir ihtar daha yolladı. Sezon başında kulübün 6 puanını sildiren Şilili futbolcu, küme düşürülmesi için ihtarda bulundu.

Bitmek bilmiyor
Siyah-Kırmızılı kulüpte Sebastian Pinto krizi yıllardır bitmek bilmiyor. 2016 yılında Mesut Hoşcan döneminde transfer edilen Şilili futbolcuya ödeme yapılmaması yüzünden, Eskişehirspor iki sezon önce transfer yasağı almıştı. Pinto dosyası yüzünden Şimşekler, 2019-20 sezonunda ise -6 puan cezası aldı. Pinto’ya ödeme yapılmaması yüzünden Şilili futbolcunun bundan sonraki cezası ise küme düşürme olacak.
 
Tehlike kapıda
Küme düşürme kozunu elinde bulunduran Sebastian Pinto’nun, Eskişehirspor’a geçtiğimiz günlerde ihtar yolladığı öğrenildi. Yani Şilili futbolcuya ödeme yapılmazsa Eskişehirspor küme düşürülecek. Es Es şu an için ligde kalma umutlarını mucizelere bıraktı. Kulüp bu sezon küme düşürse ve Pinto’nun küme düşme cezası 2020-2021 sezonunda uygulanırsa, ne yazık ki Siyah-Kırmızılı kulüp 3. Lig’e düşecek.
 
Kara kara düşünüyorlar
Yönetiminin şu an için eli kolu bağlanmış durumda. Sebastian Pinto’dan gelen ihtarla sarsılan Siyah-Kırmızılı yönetim, 500 Bin Euro’luk ödemeyi nasıl yapacağını kara kara düşünüyor. Geçtiğimiz ay yönetim kampanya başlatmış ancak son günlerde yaşanan koronavirüs yüzünden bu kampanya ikinci planda kalmıştı. Es Es yönetimi Sebastian Pinto’dan gelen ihtara şu an için sadece itiraz edecek.
 
1000
icon
es esli 22 Mart 2020 20:18

mesut hoşcan pinto transferini açıkla kim ne kadar aldı

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi