SANATIN DESTEKÇİSİYİZ

Videoyu Aç SANATIN DESTEKÇİSİYİZ
A
a

Odunpazarı Modern Müze (OMM) Direktörü Defne Özbayar ile bir araya gelen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Sanata dair her projenin, atılan her adımın destekçisiyiz” dedi.

OMM Direktörü Defne Özbayar ve OMM Koleksiyon ve Envanter Sorumlusu Yağmur Ertekin, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. OMM hakkında Başkan Ataç’a bilgiler veren Özbayar ve Ertekin, Tepebaşı Belediyesi’nin başarılı sanatsal faaliyetlerinden dolayı Başkan Ataç’ı tebrik etti.
KIYMETLİ PROJELER
Özbayar, “Tepebaşı Belediyesi’nin eserlerini incelemek çok keyifliydi. Tepebaşı Belediyesi’nin koleksiyonuna bayıldım. Ahmet Bey sanata değer veren bir belediye başkanı ve bu eserler şehir için çok önemli. Kendisinin katkıları ile gerçekleşen projeler, buradaki öğrenciler açısından da çok kıymetli, sanat adına önemli işler yapılıyor” ifadelerini kullandı.
ÖNEMLİ BİR KATKI
Ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür eden Başkan Ataç da “OMM ile kentimizin kültürel yapısına önemli bir katkı sağlandı. Biz de Tepebaşı Belediyesi olarak uluslararası ölçekte sanatsal faaliyetleri yıllardır devam ettiriyoruz. Sanata dair her projenin, atılan her adımın destekçisiyiz” diye konuştu. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi