Seslerine kulak verin

Videoyu Aç Seslerine kulak verin
A
a

Türkiye Kamu-Sen il temsilciliğini ziyaret eden CHP Milletvekili Utku Çakırözer, “Sağlık emekçilerimizin, eğitimcilerimizin tüm hakları verilmeli” dedi.

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Haydar Urfalı ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman ile bir araya geldi. CHP’li Çakırözer, şube başkanları aracılığıyla sağlık emekçileri ve eğitim emekçilerine emekleri için teşekkür etti. 
Çakırözer, “Bu süreçte sağlık emekçilerimiz başta olmak üzere eğitimcilerimiz de olağanüstü çaba ile görevlerini yerine getirmek için mücadele veriyor. 
Nereye gitsek talepler aynı. İktidar artık sendikaların sesine kulak vermeli” dedi. Şube Başkanı Urfalı, “Hak ve kazanımlarının korunması anlamında süreç ve mevzuat her daim öğretmenlerin lehine olacak şekilde işletilmelidir” dedi. 
Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman ise, “Pandemi sürecinde sağlık çalışanları çok yıprandılar ve hala yıpranmaya devam ediyorlar. Buna karşılık olarak, sağlık çalışanlarının mali ve özlük haklarında bize düzenleme yapılmadı” diye konuştu. HM
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi