Sıkıldık vizyonsuz ve hedefsiz yönetimlerden

Videoyu Aç Sıkıldık vizyonsuz ve hedefsiz yönetimlerden
A
a

Eskişehirspor’da ertelenen kongrenin ardından 50 kişilik delege bir basın bildirisi yayınladı. Delegeler, “Sıkıldık, çoğunluğun sağlanmaması için kasıtlı planlanan kongre gün ve saatlerinden, kongre salonlarında oluşturulan ve değiştirilen yönetim listelerinden” ifadelerine yer verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Siyasi amaçlara alet edildi
Taraftarlar ve delegeler adına hazırlanmış olan bildiriyi okuyan Anıl Koçhan şunları söyledi; “Sıkıldık; Kulübümüzü siyasi amaçlarına alet edip kurtuluşu siyasilerde arayan kişilerden. Sıkıldık; 500 lirayı çok görüp kulübümüze üye olmadığı halde, mangalda kül bırakmayanlardan. Sıkıldık; Olağan hale gelen, olağanüstü kongrelerden. Sıkıldık; Eskişehirspor markasını kullanarak, kişisel itibar ve menfaat sağlayanlardan.”
Hedefsiz ve vizyonsuz yönetimler
“Sıkıldık; hedefsiz, plansız ve vizyonsuz yönetimlerden. Kendi işletmelerinde bir liranın hesabını yapan, Eskişehirspor’ un parasını çarçur edip, kulübümüzü borç batağına sürükleyenlerden, Sıkıldık; gönlünde İstanbul takımı olan yöneticilerden, Sıkıldık; kulüp tüzüğümüzün 3. Maddesinde belirtildiği gibi; “ Atatürk’ ün gösterdiği hedef ve ilkeler doğrultusunda üyelerin ve sporcuların yetiştirilmesi” amacına aykırı hareket edenlerden.”
Kasıtlı olarak sağlanmamasından
Sıkıldık; Eskişehirspor’umuza üç kuruş para verip milyonlarca liralık reklam yapanlardan. Sıkıldık; Verdiği paralarla kendini kulübün sahibi zannedenlerden, sosyal medyadan kulübü yönetmeye çalışan, ciddiyetsiz yöneticilerden, birlikte yola çıkan yönetimlerin kısa sürede hizipleşmesinden, Çoğunluğun sağlanmaması için kasıtlı planlanan kongre gün ve saatlerinden, kongre salonlarında oluşturulan ve değiştirilen yönetim listelerinden.”
Sıkıldık icraya veren yöneticilerden
“Sıkıldık; Nasıl olsa gideceğiz diyerek, özellikle genç oyuncularımızı kaybetmemize kasten neden olan ve bundan çıkar sağlayanlardan, Eskişehirspor’umuzun ve yönetimlerin üstüne çıkan kulübün maaşlı elamanlarından, Takımın en zorlu virajlarında takımın yanından olamayan yöneticilerden, Sıkıldık; İyi günde protokol ve gazetelerde boy gösterip, uçaklarla Avrupa’ya giden, kötü günde ise kafasını kuma gömenlerden, Sıkıldık; Eskişehirsporlu olduğunu iddia edip kulübümüzü icraya veren yöneticilerden.”
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi