Şuhut Kısıtlamaya Uydu, Boş Kalan Caddeler Sokak Hayvanlarına Kaldı

Videoyu Aç Şuhut Kısıtlamaya Uydu, Boş Kalan Caddeler Sokak Hayvanlarına Kaldı
A
a

Korona Virüs Tedbirleri Kapsamında Ülke Genelinde Hafta Sonunu Kapsayan 56 Saatlik Sokağa Çıkma Kısıtlamasının 3’Ncü Haftasında Afyonkarahisar’In Şuhut İlçesinde Vatandaşların Kısıtlamaya Uymasıyla Birlikte Boş Kalan Cadde, Sokak Ve Çarşı Meydanı Sokak Hayvanlarına Kaldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Korona virüs tedbirleri kapsamında hata sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde vatandaşların kısıtlamaya uymasıyla birlikte boş kalan cadde, sokak ve çarşı meydanı sokak hayvanlarına kaldı.
Şuhut’ta kısıtlamanın başlamasıyla birlikte ilçenin en işlek noktalarında sessizlik hakim oldu. Şuhutlu vatandaşlar, ülke genelinde hafta sonunu kapsayan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasına uymasıyla birlikte cadde ve sokaklar boş kaldı. Deyim yerindeyse ’in, cinin top oynadığı’ cadde ve sokaklar, sokak hayvanlarına kaldı. Şuhut İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise ilçe genelinde kısıtlamaya uyulması için çok sayıda kontrol noktası oluşturdu. Polis ekipleri uygulama noktalarında araçları durdurarak, izin belgelerini kontrol etti.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi