Kral Şakir: “Devler Uyandı” gösterime girdi Kral Şakir: “Devler Uyandı” gösterime girdi

Survivor 2024’te Büyük Skandal! Nagihan ve Sahra Arasında Neler Yaşandı?

Survivor 2024’te son bölümde yaşananlar izleyicileri şoke etti. Dokunulmazlık oyununun ardından yapılan ada konseyinde mavi takımdan Sahra Işık yoktu. Acun Ilıcalı, Nagihan Karadere ve Sahra Işık arasında oyun alanında çok ciddi bir kavga çıktığını ve bunun özel hayatla ilgili olduğunu söyledi. Ilıcalı, bu nedenle görüntüleri yayınlamak istemediklerini belirtti.

Nagihan Gözyaşlarına Boğuldu

Konseyde söz alan Nagihan Karadere ise yaşananların farklı olduğunu iddia etti. Nagihan, “Bazı şeyleri bilmiyorsunuz, anlatamıyorum, konuşamıyorum. Benim özel hayatımı neden dile getiriyorlar. Özel hayata giriyorlar. Kendilerinin söyledikleri akla hayale almayacak şeyler. İsterseniz beni eleyin ceza verin. Ben her şeye razıyım.” diyerek ağladı.

Acun Ilıcalı’dan Sert Tepki

Acun Ilıcalı ise Nagihan’ın tavrını kabul etmediğini ve meşrulaştırmaya çalıştığını söyledi. Ilıcalı, “Gösterdiğin çirkin tavırları gözümün içine baka baka meşrulaştırmaya çalışıyorsun. Benim açımdan gösterdiğin tavır benim açımdan, ‘Bana böyle dendi ben de bunları yaptım’ diyorsun. Kimsenin kimseye hakaret etme şansı yok.” dedi. Ilıcalı, Nagihan’ın Hakan’a da yaptığı hareketin kabul edilemeyeceği söyledi. Ilıcalı, buna karşılık Nagihan’ın 2 ödülden yararlanmayacağını, geleceğe dair Nagihan’ın sinirlerine hakim olup olamayacağını düşünmesini söyledi.

Sahra Işık Nerede?

Acun Ilıcalı, Sahra Işık’ın nerede olduğunu veya neden konseyde bulunmadığına dair bir açıklama yapmadı. Nagihan’a uygulanacak yaptırımın ise yeni bölümde belli olması bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ