Teklifleri kabul etmedim

Videoyu Aç Teklifleri kabul etmedim
A
a

Eskişehirspor’da teknik patron Mustafa Özer Esgroup Spor Servisi’ne açıklamada bulundu. Kendisine gelen teklifleri doğrulayan Özer, “Teklifler var ama kabul etmedim. Bu gemiyi terk etmem” diye konuştu.


 
Sonuna kadar devam
Deneyimli Teknik Direktör Mustafa Özer kendisine gelen tekliflerin olduğunu ancak bunları kabul etmediğini belirtti. Özer, “Gelen teklifler var hiçbirini kabul etmedim. Aç kalsam bile bırakmam. En sonuna kadar devam ederim. Ne olursa olsun. Kaptanlık yapmışım, vefamız var. Bu takıma herkesin sahip çıkması lazım. Bir oyuncu kalsa bile bırakmam. Bu gemiyi terk etmem. Kimse bırakmasın destek olsun” ifadelerini kullandı.
 
25-26 kişilik kadro düşünüyor
Özer, “Küme düşmenin kaldırılması tarihi bir fırsat. Bu yönetim iyi şeyler yaptı. Kulübün bayrağını yere düşürmediler. Gençlerle yolumuza devam edeceğiz. Para pulu bıraktık. Takıma sahip çıkalım tek düşüncem takımı toparlamak. Yeni oyuncular lazım. 25-26 kişilik kadro yapacağım. Alt yapı sorumlu ve hocalarının onayı olmadan A takıma oyuncu almayacağım. Kimsenin hakkını yemeyelim.  Sol bek, sol açık, santrafor oyuncu lazım. Orta saha yoğunluk var. Altyapıdan 4-5 oyuncuyu A takıma alacağız” diye konuştu.
 
1000
icon
bilek26 14 Ağustos 2020 21:34

Nolur teklifleri kabul et.

0 0 Cevap Yaz
bilek26 14 Ağustos 2020 18:32

yorum yok

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi