Tepebaşı Belediyesi Gel-Al Ve Sipariş Yöntemi İle Hizmet Veren İşletmeleri Duyurdu

Videoyu Aç Tepebaşı Belediyesi Gel-Al Ve Sipariş Yöntemi İle Hizmet Veren İşletmeleri Duyurdu
A
a

Tepebaşı Belediyesi, İlçedeki Marketler İle Gel-Al Ve Sipariş Yöntemi İle Hizmet Veren Lokantaların İletişim Bilgilerini, Web Sitesi Üzerinden Vatandaşların Ulaşımına Sundu.

Tepebaşı Belediyesi, ilçedeki marketler ile gel-al ve sipariş yöntemi ile hizmet veren lokantaların iletişim bilgilerini web sitesi üzerinden vatandaşlara duyurdu.
Tepebaşı Belediyesi, korona virüs sürecinde hizmet veren marketler ile sağlık önlemleri çerçevesinde gel-al ve sipariş yöntemi ile hizmet veren yemek işletmelerinin iletişim bilgilerini web sitesi üzerinden vatandaşlara sunuyor. Alınan tedbirler kapsamında iş yerlerinde müşteri ağırlamaları yasak olan yemek işletmeleri, gel-al ve sipariş yöntemi ile hizmet veriyor. Tepebaşı bölgesinde söz konusu yöntemler ile hizmet veren işletmeler, Tepebaşı Belediyesinin internet adresi olan “www.tepebasi.bel.tr” web sitesi üzerinde “İlçemizde bulunan lokantaların listesi” başlığında sıralanıyor. Vatandaşlar, bağlantıya tıklayarak Tepebaşı’nda hizmet veren lokantaların adres ve telefon bilgilerine ulaşabiliyor. Marketler de yine “www.tepebasi.bel.tr” adresli web sitesinde, “İlçemizde bulunan marketlerin listesi” başlığı altında sıralanıyor. Vatandaşlar başlık altında marketlerin adres ve telefon bilgilerine ulaşabiliyor.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi