Tepebaşı’Nda Vezneye Ulaşım Kolaylığı Sağlanıyor

Videoyu Aç Tepebaşı’Nda Vezneye Ulaşım Kolaylığı Sağlanıyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi’Nin Mobil Vezne Tahsilat Araçları, Kentin Birçok Noktasında Vatandaşlara Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin mobil vezne tahsilat araçları, kentin birçok noktasında vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.
Tepebaşı Belediyesi, 1-30 Kasım tarihleri arasında ödenen emlak, çevre temizlik ve ilan-reklam vergisi ikinci taksitini yatıracak olan vatandaşlar için mobil vezne hizmeti sunuyor. Bu kapsamda mobil vezne tahsilat araçları kentin birçok noktasında hizmet veriyor. Engelli, yaşlı, sağlık sorunu bulunan ve çeşitli sebeplerle vergisini yatırmak üzere belediyeye gidemeyecek olan vatandaşlar, mobil vezne tahsilat aracı ile ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Mobil Vezne aracı, belirlenen tarihlerde 08.30-12.00 ve 12.30-16.00 saatleri arasında vatandaşların hizmetinde olacak.
Öte yandan yetkilerin yaptığı açıklamada, aracın bulunacağı mahalleler ve tarihler ise şöyle bildirildi:
“18 Kasım Yeşiltepe, 19 Kasım Şarhöyük, 20 Kasım Esentepe, 21 Kasım Fevziçakmak, 22 Kasım Sazova, 25 Kasım Mamure ve Gazipaşa, 26 Kasım Şirintepe, 27 Kasım Yaşam Köyü (Aşağı Söğütönü) ve Güllük, 28 Kasım Işıklar, 29 Kasım Cumhuriye ve Sakintepe Mahallesi.”
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi