Tornacılar sitesi Kıbrıs’a örnek oluyor

Videoyu Aç Tornacılar sitesi Kıbrıs’a örnek oluyor
A
a

KKTC Esnaf ve Sanatkarlar Merkez Birliği Genel Başkanı Kemal Altuncuoğlu, Eskişehir Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaret Eskişehir- Kıbrıs ticari ortaklığı konuşuldu.

Başkan Birsen birlik öncülüğünde Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası için oluşturulan site hakkında bilgi vererek, “ Teksan, Küçük Sanayi Sitesi, Tornacılar Sitesi ve Oto Tamirciler sitesinde 6 kooperatif tarafından yapılan 3 bin 620 dükkandan 3 bini teslim edildi. 620’si dükkanımızın inşaatı devam etmekte. Eskişehir bu alanda öncülük etmiş bir il. Bizde ilimize çok büyük ivmeler kazandırdık” şeklinde konuştu. 

KIBRIS’TA HAYATA GEÇECEK 

KKTC Esnaf ve Sanatkarlar Merkez Birliği Genel Başkanı Kemal Altuncuoğlu 6 kooperatif tarafından yapılan 3 bin 620 dükkânı kapsayan projeyi Kıbrıs’ta hayata geçirmeyi planladıklarını söyleyerek, “30 bin esnaf ve sanatkarımız var. 47 teşkilatımız bulunmakta. Genel başkanları olarak tüm Türkiye’yi dolaşıyoruz. Sayın başkanımız bizleri Eskişehir’e davet etti. Çok güzel çalışmaları var.  Yapmış olduğu site Türkiye’deki en değerli çalışmalardan bir tanesi. Türkiye’de böylesine büyük bir proje yok. Bizlerde Kıbrıs’a bu tür projelerle hayat vermeye çalışıyoruz. Buradan çok büyük dersler ve örnekler aldık.  Bu projelerin aynısını Kıbrıs’ta yapmaya çalışacağız. Kendisinden bilgi desteği alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.(HM)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi