Ücretsiz ulaşım devam etsin

Videoyu Aç Ücretsiz ulaşım devam etsin
A
a

Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, Büyükşehir Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı. Yılsonuna kadar sağlık çalışanlarına ulaşımın ücretsiz olmasını isteyen Köksal, “Daha çok aşı, daha az vaka diye gecesini gündüzüne katan bu süper kahramanlara karınca kararınca bir el uzatın” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sağlık Sen Eskişehir Şubesine üye sağlık çalışanları Büyükşehir Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı. 2021 yılının sonuna kadar sağlık çalışanlarına toplu taşımanın ücretsiz olması talebiyle yapılan basın açıklamasında konuşan Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, “İlk günlerde alkışlarınızla gösterdiğiniz minnettarlığınız bugün sona mı erdi?” diye konuştu.
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK OLUN
Pandeminin hala devam ettiğini ve sağlık çalışanlarının gecesini gündüzüne katarak aşılanmayı hızlandırdığını belirten Köksal, “Eskişehir değerlidir derken sağlık çalışanları hariç diye bir dipnot mu koyacaksınız artık? ‘Eskişehirliler değerlidir. Eskişehirliler bize emanettir’ diyen kıymetli sağlık çalışanları samimiyet ve küçük bir içten teşekkür bekliyor. Gelin bu şehirdeki sağlık çalışanlarının motivasyonuna destek olun. Daha çok aşı, daha az vaka diye gecesini gündüzüne katan bu süper kahramanlara karınca kararınca bir el uzatın. 5000’den fazla üyesi ile 7500 sağlık çalışanının hak aram mücadelesindeki yetkili ve etkili sesi Sağlık-Sen; 2000 sağlık emekçisinin de bizimle beraber çarpan yüreği ile 9500 kahraman adına size sesleniyor. Ücretsiz toplu taşıma ile ulaşım için Büyükşehir Belediyemize son kez ve güçlü bir sesle haykırıyoruz ve Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyeciliğe davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. Açıklamanın ardından Büyükşehir Belediyesi önüne siyah çelenk bırakıldı. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi