ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ

Videoyu Aç ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ
A
a

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Ticaret Borsası’na (ETB) gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada, “Devletimiz her zaman olduğu gibi üreticilerimizin yanında olmaya devam edecek” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, partinin İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Eskişehir Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Ziyarette, ETB Başkanı Ömer Zeydan ile şehirdeki tarım ekonomisi ve hasattaki son duruma dair değerlendirmelerde bulunuldu.
İÇİNİZ RAHAT OLSUN
Saha çalışmalarına durmaksızın devam ettiklerini belirten Başkan Çalışkan, STK ziyaretlerini ara vermeksizin sürdüreceklerini belirtti. Çiftçilerin yalnız olmadığını ve destekleneceğini vurgulayan İl Başkanı Zihni Çalışkan, şu ifadeleri kullandı: “Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini bizzat sahadan öğreniyoruz ve yetkili mercilere iletiyoruz. Bu bağlamda Eskişehir Ticaret Borsası’nı ziyaret ettik. Lisanslı depoculuk, ürün rekoltesi ve hasadın geldiği noktaya ilişkin bilgiler aldık. Devletimiz her zaman olduğu gibi üreticilerimizin yanında olmaya devam edecek. Çiftçi kardeşlerimizin içi rahat olsun. Geçtiğimiz hafta Rusya ve Ukrayna’nın katılımlarıyla tahıl sevkiyatı anlaşmasını çözen ve dünyada yaşanması muhtemel gıda krizinin önüne geçen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aşamayacağımız zorluk yoktur.”
TEŞEKKÜR ETTİ
ETB Başkanı Ömer Zeydan da AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan’a ve tarım sektöründeki meslektaşları il teşkilât mensuplarına, yoğun katılımlı ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkür dileklerini iletti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi