Vali Çiçek Kaymakamları İle Pandemi Tedbirlerini Masaya Yatırdı

Videoyu Aç Vali Çiçek Kaymakamları İle Pandemi Tedbirlerini Masaya Yatırdı
A
a

Afyonkarahisar'da İlçe Kaymakamlarının Katılımlarıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Başkanlığında Pandemi Tedbirleri Kapsamında Bir Toplantı Gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek başkanlığında ilçe kaymakamları ile pandemi tedbirleri kapsamında bir toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda Vali Çiçek, Kaymakamlara güvenlik ve asayiş noktasında tedbirlerin gözden geçirilmesi ve gerekli durumlarda artırılması talimatını verdi. Çevre ve trafik tedbirlerinin de değerlendirildiği toplantıda, pandemi süreci de ele alındı. Vali Çiçek, salgınla mücadele kapsamında Bilim Kurulu ve İçişleri Bakanlığınca alınan ve alınacak tüm tedbirlerin takibinin yapılması, tedbirlerin tam ve eksiksiz uygulanması, sağlık, asayiş ve güvenlik yönünden oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi noktasında uyarılarda bulundu.
Toplantıda ayrıca korona virüsle mücadele kapsamında kurulan İl Salgın Denetim Merkezi ekiplerinin çalışmalarına hassasiyetle önem verilmesi, uygulanabilirlik ve denetim açısından ilgili tüm kurumlarca gerekli bilgilendirme ve denetim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi değerlendirildi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi