Yeni Atanan Vergi Dairesi Müdürüne Ziyaret

Videoyu Aç Yeni Atanan Vergi Dairesi Müdürüne Ziyaret
A
a

Vergi Dairesi Müdürü Ziyaret

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu üyeleri, görevine yeni başlayan Vergi Dairesi Müdürü Şerife Madencan Uslu’yu ziyaret etti.
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Öztürk ve Emel Kuday ile beraberinde ilçede faaliyet gösteren mali müşavir ve muhasebeciler, Uslu’ ya yeni görevlerinde başarılar diledi. Karşılıklı tanışma ile başlayan ziyaret ilçe hakkında bilgilerin verilmesi ile devam etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Bozüyük Vergi Dairesi Müdürü Şerife Madencan Uslu, vergi dairesinin devletin bir kurumu olarak mali müşavir ve muhasebeciler ile birlikte uyum içerisinde çalışmalarının devam edeceğini ve bu çerçevede ilçede vergi mükelleflerine verilen hizmetin karşılıklı tarafların uyum içerisinde çalışması ile daha da etkin ve kesintisiz olarak sürdürülebileceğini ifade etti.
Ziyaret sırasında göreve başlayan Vergi Dairesi Müdürü Şerife Madencan Uslu ile meslek mensupları mesleğe ilişkin ortak konular ve güncel çalışma ve faaliyetlerini paylaşma imkanı da buldular.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi