Zeynep İçin El Ele

Videoyu Aç Zeynep İçin El Ele
A
a

Odunpazarı Kent Konseyi ve Özel Gürlife Hastanesi iş birliğiyle SMA Tip-1 Hastası Zeynep Eksan için ‘Zeynep İçin El Ele’ etkinliği düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinligeOdunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, Odunpazarı Belediye Başkan Vekili Cahide Tetik, Gürlife Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü ve Gamze Onar Başarangil, Zeynep bebeğin babası Kerim Eksan, geçtiğimiz yıl kampanyası tamamlanan Toprak Bebeğin ailesi, STK temsilcileri ve 7’den 70’e vatandaşlar katıldı.
BİLETLER BAĞIŞLANDI
Etkinlik biletlerinin Zeynep için açılan valilik onaylı hesaplara yapılan bağışlar karşılığı temin edildiği organizasyonda Odunpazarı Kent Konseyi Tiyatro Çalışma Grubu, Dönmeyen Dolap oyunuyla ve Çocuk Meclisi Korosu ‘Geleceğin Sesleri’ birbirinden güzel şarkılarıyla sahne aldı.
SAĞLIĞINA KAVUŞACAK
Zeynep bebeğe umut olmak için etkinliği düzenlediklerini söyleyen Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru, Çocuk Meclisi Korosu’nda yer alan 18 çocuğun, 1 çocuğun hayatını kurtarmak için burada olduklarını ve Zeynep’in de sağlığına kavuşarak bu etkinliklerde sahneye çıkacağına inandığını söyledi. EMRE GÜZEL
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi