Alpu çıkarması

Videoyu Aç Alpu çıkarması
A
a

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, Köy Köy Eskişehir Projesi kapsamında Alpu’yu ziyaret etti.


Günay programına, AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ile başladı. Günay, sosyal paylaşım platformu Twitter’dan yaptığı paylaşımda, İlçe Başkanı Halil Yavuz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Keskin, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Meher ve teşkilatın üyelerine teşekkür etti. Günay, AK Parti İl Başkanlığından yetkililer ve İlçe Başkanlığı ile bir değerlendirme toplantısı da gerçekleştirdi, daha sonra Alpu Kaymakam’ı Hasan Öznay’ı ziyaret etti.
BABA DOSTU SÜRPRİZİ
Alpu Kaymakamlığını ziyaret eden Günay, hoş bir sürpriz ile de karşılaştı. Günay’ın Alpu’ya ziyaretini duyan Rıdvan Savaş isimli vatandaş, kendisiyle görüşmek için kaymakamlığa geldi. Günay’ın babası Dr. Yusuf Cemal Özkan ile siyaset yapan, dayısı Dr. Ercan Altınöz’ün dostu olan Rıdvan Savaş’la Günay sohbet etti. Bu sürprizden oldukça mutlu olan Günay, Rıdvan Savaş’ı evinde de ziyaret edeceğini dile getirerek, “İşte siyasetin güzel tarafı bu. Yıllarca devam eden dostluklar biriktirebilmek. Allah bana da nasip etsin” dedi.
YERİNDE İNCELEDİ
Günay, Alpu’da da köy köy gezerek vatandaşlar ile bir araya geldi. Büğdüz ve Özdenk köylerinde vatandaşların talebi üzerine onarım gereken cami, sosyal alanlar, altyapı sorunlarını gezen ve yerinde inceleyen Günay, fotoğraflar çekerek not aldı. Günay daha sonra yine Büğdüz Köyünde bulunan Şehit Polis aziz Oray’ın ailesini ziyaret etti. Günay, şehidin engelli kardeşi İsmihan ile uzun süre sohbet etti. İsmihan’ın ruj sürmeyi çok sevdiğini öğrenen Günay, kendisine bir rujunu hediye etti. Günay bu anları sosyal paylaşım hesabından paylaşarak şu notu düştü: “Büğdüz Köyünde şehit polisimizin engelli kardeşi İsmihan ruj sürmeyi çok seviyormuş. Kendisine ruj hediye ettim ve denemesini yaptık. Mutluluğunu görmek gerekiyor. İşte anı yaşamak, anı paylaşmak bu olsa gerek. İnanılmaz mutlu oluyorum, bu iş insana görev olarak gelmiyor, hayatı paylaşmak, anı biriktirmek oluyor.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi