BETON YOLLARI KOMŞU İNCELEDİ

Videoyu Aç BETON YOLLARI  KOMŞU İNCELEDİ
A
a

Geçtiğimiz yıllarda 5 farklı noktada gerçekleştirilen ve başarılı sonuçlar alınan beton yol uygulaması Türkiye'de farklı kurumlar tarafından örnek alınmaya devam ediyor. Birçok yerel yönetim tarafından yerinde incelenen çalışmalar, son olarak Kütahya'dan gelen bir heyet tarafından yerinde incelendi. 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Gümüşay ve beraberindeki ilçe meclis üyeleri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen beton yol çalışmalarını yerinde inceledi.
TEBRİK ETTİLER
Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı'nda beton yollar ile ilgili bilgi verilen heyet daha sonra Seyitgazi’de gerçekleştirilen beton yol uygulamasını yerinde inceleme fırsatı buldu. Eskişehir'de gerçekleştirilen ve birçok kurum tarafından yerinde incelenen çalışmaları yakından görmek istediklerini ifade eden heyet, gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkililerini tebrik ettiklerini belirtti.
DEVAM EDECEK
Beton yol uygulamasının Türkiye'de başta yerel yönetimler olmak üzere birçok kurum tarafından merak uyandırdığını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ihtiyaç duyulan alanlarda beton yol çalışmalarının devam edeceğini belirtti. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi