ÇİFTELER ÇIKARMASI

Videoyu Aç ÇİFTELER ÇIKARMASI
A
a

Çeşitli programlara katılmak üzere Çifteler ilçesine giden Vali Özdemir Çakacak, kurum ziyaretlerinin ardından muhtarlarla toplantıda buluştu.

İlçe programına ilk olarak Çifteler Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali Çakacak’ı Kaymakamlığa gelişi esnasında; Vali Yardımcısı İsmail Soykan, Çifteler Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İlhan Şen ve ilçe kamu kurum müdürleri karşıladı.
BİLGİ ALDI
Daha sonra Kaymakamlık makamına geçen Vali Çakacak, ilçenin genel durumu hakkında Kaymakam Arslan’dan bilgi aldı. Ardından diğer programlarına katılmak üzere Kaymakamlık binasından ayrılan Vali Çakacak, Çifteler İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, ilçenin asayiş ve güvenliği hakkında bilgi aldı. Cuma Namazını Çifteler Çarşı Camiinde kılan Vali Çakacak, namaz çıkışı ilçede Cuma günleri kurulan Çifteler Pazarını gezdi. Pazar esnafına bol kazançlar dileyen Vali Çakacak, alışveriş yaparak, vatandaşlarla sohbet etti.
AMACIMIZ HİZMET
Vali Özdemir Çakacak, daha sonra ‘Vatandaşlarla Buluşma Muhtarlar Toplantısı’na başkanlık etti. Vali Çakacak, vatandaşların istek ve taleplerini yerine getirmek, onların yaşamlarını kolaylaştıracak hizmetleri sunmak adına, muhtarlarımızla bir araya gelmeye önem verdiklerini söyledi. Muhtarların taleplerini dinleyen Vali Çakacak, “Bizler, bu millete hizmet etmek için görevlendirildik. Vatandaşlarımıza karşı yükümlü olduğumuz görevlerimiz var. Bunların en başında da ulaşılabilir olmak geliyor. Bu yüzden muhtarlarımızın talepleri bizim için her zaman önemlidir. Vatandaşlarımızın yaşadığı mahallede bir sıkıntısı veya bir sorunu varsa, muhtarlarımız bunu ilgili kurumlara iletmektedir. Bizde bu istekleri yakından takip ediyoruz” ifadelerinde bulundu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi