Esbalder’Den Tekgıda-İş Sendikası’Na Teşekkür Ziyareti

Videoyu Aç Esbalder’Den Tekgıda-İş Sendikası’Na Teşekkür Ziyareti
A
a

Eskişehir Olta Balıkçıları Ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (Esbalder) Başkanı Osman Demirtaş Ve Heyeti Tekgıda-İş Sendikası Eskişehir 2. Şube Başkanı Erdoğan Yörüksoy'u Ziyaret Etti.

Eskişehir Olta Balıkçıları ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (ESBALDER) Başkanı Osman Demirtaş ve heyeti, Tekgıda-İş Sendikası Eskişehir 2. Şube Başkanı Erdoğan Yörüksoy’u ziyaret etti.
ESBALDER Başkanı Osman Demirtaş ve derneğin yetkili üyeleri, Tekgıda-İş Sendikası Eskişehir şubesine ziyaret gerçekleştirdi. Tekgıda-İş Sendikası Eskişehir 2. Şube Başkanı Erdoğan Yörüksoy’un makamında gerçekleşen görüşmede sivil toplum örgütlerinin dayanışmasının önemine dikkat çekildi. ESBALDER’e desteklerinden dolayı Yörüksoy’a teşekkürlerini ileten ESBALDER Başkanı Demirtaş, sivil toplum örgütlerinin birbirini desteklemesi kadar doğal bir şey olmadığını ifade etti. Olta balıkçılığının spor kategorisi içerisinde değerlendirilmesi için mücadelelerinin devam ettiğini belirten Demirtaş, Tekgıda-İş Sendikası gibi sivil toplum kuruluşlarının kendilerinin mücadelesinde yanlarında olduğunu söyledi.
ESBALDER’e desteklerinin süreceğini ifade eden Tekgıda-İş Eskişehir 2. Şube Başkanı Erdoğan Yörüksoy da samimi bir havada gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek teşekkür etti.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi