21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle İstiklal İlkokulu ve Ortaokulu’nun birlikte hazırladıkları etkinliğe Tepebaşı Kaymakamı Sadettin Yücel, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faideci, şube müdürleriyle birlikte okul müdürleri katıldı. Orman Haftası etkinliğinde öğrencilerin eserleriyle hazırlanan minyatür orman sergisinin gezilmesinin ardından müzik ve şiir dinletisi gerçekleşti. Son olarak Eskişehir Orman Müdürlüğü tarafından getirilen fidanlar okul bahçesine dikildi.

Yalova’daki tersane kazasında hayatını kaybeden Özkan Kara, Sivrihisar’da defnedildi Yalova’daki tersane kazasında hayatını kaybeden Özkan Kara, Sivrihisar’da defnedildi

DUYARLI DAVRANIYORUZ

İstiklal Ortaokulu Müdürü Selçuk Akdoğan, sadece orman haftasında değil tüm eğitim öğretim süresince çocuklara doğa sevgisi ve tabiat kaynaklarının korunmasına yönelik farkındalık çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Okul olarak hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin bu konuda duyarlı davrandıklarını belirten Akdoğan, Orman Haftası etkinliğinde görev alan öğretmenlerini ve öğrencilerini tebrik etti.

Kaynak: ALİ ÇALIK