ESNAFIMIZI DESTEKLEYİN

Videoyu Aç ESNAFIMIZI DESTEKLEYİN
A
a

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen’i ziyaret eden Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş, kent esnafının zor günleri atlatması için destek çağrısında bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Pandemi sürecinin kent ekonomisine yansımasını değerlendirmek, yeni talepleri belirlemek ve çözüm önerilerini istişare etmek için ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, Başkan Yardımcıları Sinan Özeçoğlu ve Fatih Düş, ESESOB Başkanı Ekrem Birsen ile bir araya geldi.
SAHİP ÇIKALIM
ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bu şehrin ekmeğini yiyor suyunu içiyorsak zor günlerde de bir birbirimize sahip çıkmak çok kıymetli hale geliyor. Esnafımızla, sanayicimizle daha yakın olacağımız zamanlardayız. Salgın öncesi gündeme getirdiğimiz, hatta bir kampanya olarak tanıttığımız ‘Eskişehir’den satın al Eskişehir kazansın’ ile ‘birlikte satın al’ projeleri bu anlamda kenetlenmemizi, sıkıntıları bir nebze de olsa aşmamızı sağlayacak yaklaşımlardır. Diyoruz ki bir çağrıda bulunalım, satın almalarımızı şehrimizden yapalım. Bu sayede önemli bir adım atarak dayanışma içinde olabiliriz” dedi.
Temel taşı
Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ise, adı ve sermaye yapısı küçük olsa da esnaf ve sanatkârın, üretimden istihdama önemli katkı sağladığını, köklü yapısıyla ülke ekonomisinin temel taşı olduğunu söyledi. Günlük kazanıp, günlük harcayan esnaf ve sanatkârın salgından en çok etkilenen kesim olduğuna vurgu yapan Birsen, “Bunu aşacak, etkisini azaltacak konuların başında şehrimiz esnafından satın alma geliyor. Bugün Eskişehir Sanayi Odamız temsilcileri ile bu konuyu değerlendirme şansını bulduk. Hızlı ve çözüm üretici adım olarak şehrimizden satın almanın esnafımızda desteği büyük olacaktır” diye konuştu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi