Göç İdaresi Müdürlüğü’Nden ’Abdullah’ Bebeğe Ziyaret

Videoyu Aç Göç İdaresi Müdürlüğü’Nden ’Abdullah’ Bebeğe Ziyaret
A
a

Eskişehir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürü Gökhan Akyıldız, Eskişehir’De Yeni İkamet Etmeye Başlayan Uygur Türkü Aileyi Ziyaret Etti.

Eskişehir Valiliği İl Göç İdaresi Müdürü Gökhan Akyıldız, Eskişehir’de yeni ikamet etmeye başlayan Uygur Türkü olan bir aileyi dünyaya gelen Abdullah isimli bebekleri dolayısıyla ziyaret etti.
İl Göç İdaresi Müdürü Gökhan Akyıldız tarafından yapılan bu ziyarette, yeni doğan Abdullah bebeğe hediyeler verilirken, aile ile de bir süre sohbet edildi. Ziyaretten memnun kalan aile ilgileri için Akyıldız’a teşekkür etti.
Yapılan ziyaret hakkında konuşan Eskişehir Göç İdaresi Müdürü Gökhan Akyıldız, "Uygur Türkleri bizim gönüldaşlarımızdır. Bizim dualarımızda olan kardeşlerimizdir. Onların gönüllerinde ve yüreklerinde olan Türkiye sevdalarına bu akşamki ziyaretimizde bir kez daha gönülden şahit oldum. Devletimize ve milletimize dua eden bu güzel insanlardan Allah razı olsun. Ailemizin yeni ferdi Abdullah kardeşimizin de bahtı açık olsun. Rabbim sağlık ve sıhhat versin" dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi