Kaymakam Parlar, Hafızlık Kur'an Kursu inşaatını inceledi

Videoyu Aç Kaymakam Parlar, Hafızlık Kur'an Kursu inşaatını inceledi
A
a

Odunpazarı İlçe Kaymakamı Selim Parlar, Odunpazarı İlçe Müftüsü İsmail Hakkı Dere ile birlikte Çankaya Mahallesinde inşaatı hızla devam eden Odunpazarı İlçe Müftülüğü Hafızlık Kur'an Kursu inşaatında incelemelerde bulundu.

Odunpazarı Kaymakamı Parlar, hafızlık Kur'an kursu inşaatının kısa sürede bu aşamaya gelmiş olmasından duyduğu mutluluğu ifade ederken, Hafızlık Kur'an Kursu sayesinde Eskişehir'in hafız yetiştiren ana bir merkez konumuna geleceğini, tamamlandığında Balkanlara ve Türk Cumhuriyetlerine hizmet edecek bir potansiye sahip olacağını ve Eskişehir halkının bu esere vereceği desteğin çok önemli olduğunu kaydetti. Kaymakam Parlar, Kur'an Kursunun bu aşamaya gelmesinde katkıları olan vatandaşlara, din görevlilerine, Kur'an Kursu öğreticilerine de teşekkür etti.

Odunpazarı Müftüsü İsmail Hakkı Dere ise, Kaymakam Parlar'a, Hafızlık Kur'an kursu inşaatını ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Eskişehirlinin bu büyük esere sahip çıktığını, inşaatın başladığı 3 Mart 2014 tarihinden itibaren en önemli gündemimizin bu eser olduğunu ifade eden Müftü Dere, maddi manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi