Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu Başkan Kurt’u ziyaret etti

Videoyu Aç  Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu Başkan Kurt’u ziyaret etti
A
a

Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinilen ziyarette, Başkan Kurt Ömer Ulu’ya Odunpazarı Belediyesi tarafından hazırlanan “Odunpazarı’nda Kırsal Yaşam” adlı kitabı hediye etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, geçtiğimiz aylarda Odunpazarı Kaymakamlığı görevine atanan Ömer Ulu ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, Ulu bir süre sohbet eden Başkan Kurt, Ulu’ya Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Odunpazarı’nda Kırsal Yaşam” adlı kitabı hediye etti.
 
Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Ulu,  Başkan Kurt’a Odunpazarı’nda gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.
 
Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu’ya ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Kurt, kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekti. Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin güvenli ve huzurlu bir Eskişehir için gereken desteği sağlayacağını da dile getirdi
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi