Ondan çok şey öğrendik

Videoyu Aç  Ondan çok şey öğrendik
A
a

Anadolu Üniversitesi eski Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Atilla Barkana vefat etti. Barkana için Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde tören düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Anadolu Üniversitesi eski Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Atilla Barkana vefat etti. Barkana için Eskişehir Teknik Üniversitesi’nde tören düzenlendi. Törene Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Pof. Dr. Ali Arslantaş ve birçok akademisyen ile Barkana’nın ailesi ile sevenleri katıldı.
HER ZAMAN YOL GÖSTERDİ
Törende konuşurken gözyaşlarını tutamayan Prof. Dr. Döğeroğlu, “2012 yılında emekliğe uğurlamıştık kendisi. Şimdi de ahiret yolculuğuna yolcu ediyoruz. Üniversitemize çok değerli katkıları olan Hocamızdan çok şey öğrendik. Özellikle bilgeliği, mütevaziliği, hoş görüsü bizlere her zaman yol gösterdi, yol göstermeye de devam edecek. Öğrencileri onu çok severdi o da öğrencilerini çok severdi. Çok iyi bir hocaydı. Geride çok faydalı eserler bıraktı. Çok iyi bir insandı. Hepimizin başı sağ olsun. Her üç üniversite de izi var. Allah rahmet eylesin ve mekanı cennet olsun” dedi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi