Osmaneli’De Korona Virüs Covid-19 Tedbirler Üst Seviyede

Videoyu Aç Osmaneli’De Korona Virüs Covid-19 Tedbirler Üst Seviyede
A
a

Bilecik’İn Osmaneli İlçesinde, Jandarma Ekipleri Tarafından Oluşturulan Denetleme Noktalarında Sürücü Ve Araçlar Kontrol Ediliyor Korona Virüs Covid-19 Hakkında Sürücüler Uyarılıyor.

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, jandarma ekipleri tarafından oluşturulan denetleme noktalarında sürücü ve araçlar kontrol ediliyor. Korona virüs Covid-19 hakkında uyarılarda bulunuyor.
Korona virüs Covid-19 nedeniyle Bilecik Valiliği tarafından alınan tedbirler kapsamında Osmaneli ilçe girişlerinde bulunan jandarma denetleme noktalarında araçlar durduruluyor. İlçeye gelen araçlar Jandarma ekipleri tarafından kontrol edilip 65 yaş ve üstü vatandaşlar olup olmadığı ve toplu taşıma araçlarının da kapasitelerinin yarısı kadar yolcu taşıyıp taşımadıklarını kontrol edilirken, jandarma ekipleri, maske ve eldiven giyerek sürücüleri uyarıp, zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması konusunda sürücü ve yolculara bilgi verdi.
İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Eyüp Uzun, yapılan denetimleri yerinde inceledi. Denetimlerin aralıksız süreceği öğrenildi.
Kontrol noktalarından geçen vatandaşlar ise uygulamanın yerinde olduğunu belirterek memnuniyetlerini ifade etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi