‘HEPİMİZ POLİSİZ PKK’YA YETERİZ’

Videoyu Aç ‘HEPİMİZ POLİSİZ PKK’YA YETERİZ’
A
a

Ülkede son günlerde yaşanan terör olaylarından dolayı dün Adalar’da ‘Milli Seferberlik Yürüyüşü’ düzenlendi. Yürüyüşte ‘Hepimiz polisiz PKK’ya yeteriz’ sloganları atıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Terör olaylarının artması nedeniyle ve İstanbul ve Kayseri’de yaşanan patlama olaylarına karşı tepki yürüyüşü düzenlendi. Düzenlenen yürüyüşe eline Türk bayrağı ve Atatürk posteri alan onlarca Eskişehirli katıldı. Adalar’ın Atatürk Caddesi girişinde başlayan yürüyüşte ‘Hepimiz polisiz PKK’ya yeteriz, Hepimiz Mehmet’iz PKK’ya yeteriz, Ne mutlu Türküm diyene’ sloganları atıldı.

PANKARTLAR İNDİRİLDİ
Yürüyüşe geçildiği sırada Güvenlik Şube Müdürü Bayram Önal, açılan pankartların indirilmesini ve slogan atılmamasını istedi. Önal’ın uyarısı üzerine yürüyüş esnasında açılan pankart kapatıldı ve bir süreliğine slogan atılmadı.

TERÖRE KARŞI BİRLEŞELİM
Adalar Migros önünde açıklamalarda bulunan Türkiye Gençlik Birliği İl Başkanı Furkan Kaplan, “Teröre karşı Türk milleti, tüm yurt ayakta. Komşu ülkeler teröre karşı birleşmişler. Terörle mücadele için gerekli adımlar atılmalı, devletimizin ve milletimizin tüm imkanları seferber edilmelidir. Bu vatan savaşında Mehmetçiğimizin,  polisimizin, koruyucumuzun yanında olduğumuzu, milletimizin birliğinden ve vatanımızın bütünlüğünden asla vazgeçmeyeceğimizi göstermek için teröre ve arkasındaki emperyalist devletlere karşı hep birlikte yürüdük. Sağ-sol demeden ayrım yapmadan herkesi teröre karşı birlik olmaya davet ediyoruz” dedi. HM
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi