BECERİLERİNİ GELİŞTİYORLAR

Videoyu Aç BECERİLERİNİ  GELİŞTİYORLAR
A
a

Tepebaşı Belediyesi Mutfak Atölyesi’ne gelen kadınlar, ücretsiz olarak düzenlenen kurslarda hem mutfak becerilerini geliştirmenin hem de yeni teknikler öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor.

Merkezde, pasta yapımı kursu ile şeker hamuru figür ve modelleme atölyesi olmak üzere iki farklı branşta eğitimler düzenleniyor. Toplam 60 kursiyer kadının katıldığı eğitimler, pazartesi, salı ve cuma günleri sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki grup halinde veriliyor.
BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR
Eğitimlere ilişkin bilgiler veren uzman eğitmen Duygu Çelik, “Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen bu tür kurslar, ev hanımlarımızın sosyalleşmesine büyük katkı sağlıyor. Yeni arkadaşlar edinmelerinin, özgüvenlerinin artmasının ve sosyalleşmelerinin yanı sıra kadınlarımız, Mutfak Atölyesi’nde mutfak becerilerini de geliştiriyor” dedi.
HEPİMİZ MUTLUYUZ
Kursiyerlerden Hatice Özçelik, eğitimlerin çok verimli geçtiğini ve kursa katılan bütün kadınların çok mutlu olduğunu kaydederek, “Burada görünümüyle, tadıyla çok şık tatlılar ve tuzlular yapıyoruz. Arkadaşlarla güzel bir grup kurduk, hepimiz çok mutluyuz. Eğitimlerimiz çok güzel gidiyor. İyi ki burası var diyoruz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi