Şahbaz ve Ay çiftinin nikah şahitliğini Namık Kemal Zeybek, 58.59. dönem devlet bakanı Abdüllatif Şener, Bahattin Şeker, CHP Eskişehir Milletvekilleri Gaye Usluer ve Utku Çakırözer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Osmangazi Üniversitedi Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen, Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Gürdal Abacı, Mehmet Gültekin, Eskişehirspor Klüp Başkanı Halil Ünal, Eskişehirspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, Ercüment Yılmaz, Uğur Şahin, Zerrin Okan,futbolcu Necati Ateş, sanatçı Nejat Alp, Mehmet Taşkıran, Asya Halı Sahibi Mulla Şahbaz, Orhan Çiçek, Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Aslan Niğdelioğlu, Hasan Odabaşı ve Ekrem Birsen yaptı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç kıydığı nikah töreninde Anemon Otel'in salonlarının ESGROUP bünyesine geçmesinin şehire ayrı bir güzellik kattığını belirterek, bu kadar çok nikah şahidinin olduğu bir nikaha daha önce katılmadığının da esprisini yaptı. Başkan Ataç, şahitlerin çok olmasından dolayı defteri şahitlere göstermenin bile bu nikahın geçerli olacağını söyleyerek salondakileri güldürmeyi başardı.

Düğüne ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ve Rifat Hisarcıklıoğlu düğüne katılamadıkları için genç çifte tebrik mesajlarını telgrafla iletti.

Bu görkemli düğünde sahne alan Nejat Alp ve Işın Karaca ise Şahbaz ve Ay çiftinin davetlilerini adeta büyüledi.

Editör: TE Bilisim