DOĞRU ADIMLAR ATILMALI

Videoyu Aç DOĞRU ADIMLAR ATILMALI
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen resmi Twitter hesabından küresel salgın ile mücadele konusunda 11 Büyükşehir Belediye Başkanının imzaladığı ortak açıklamayı paylaştı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Koronavirüs salgını ile mücadele konusunda CHP’li 11 büyükşehir belediye başkanı ortak açıklamaya imza attı. Bildiriye imza atan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de bu ortak açıklamayı resmi Twitter hesabından takipçileri ile paylaştı.
AKILCI KARARLAR
Büyükerşen paylaşımında “Bugünleri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde atlatacaksak, akılcı kararların ivedilikle alınması gerekmektedir. Küresel salgın ile mücadele konusunda 11 Büyükşehir Belediye Başkanı olarak doğru zamanda doğru adımların atılması için kamuoyuna ortak açıklamamızdır!” ifadelerine yer verdi.
YASAK UYGULANMALI
“Geri dönüşü mümkün olmayacak sonuçlara sebep olunmaması, doğru zamanda doğru adımların atılması adına” yapılan çağrıda ortak görüşün ‘Daha fazla zaman kaybetmeden’ sokağa çıkma yasağının uygulanması gerektiği olduğunun altı çizildi. Test sürecinin evde başlatılması ile karantina uygulamasının takibinin dağılım hızının yavaşlayabileceği ifade edildi. Ayrıca, Covid-19 ile mücadele kapsamında yerel yöneticilerin acil olarak ihtiyaç duyduğu bazı ekonomik önlemler olduğu ve bu önlemlerin belediyelerin hizmetlerinin devamlılığı için çok önemli olduğu açıklandı. NESLİ ÖZKAY
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi