Eskişehir Sanayi Odası'ndan bir ilk: Sera gazı doğrulama Eskişehir Sanayi Odası'ndan bir ilk: Sera gazı doğrulama

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 1 Temmuz 2024 saat 22.00 ile 06.00 saatleri arasında Sazova Mahallesi, Çamlıca ve Batıkent Mahallelerini birbirine bağlayan TCDD Çamlıca Köprüsü üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışması yapılacağını belirterek sürücüleri uyardı.

   Güvenli ve konforlu bir ulaşım için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürerken, yetkililer sürücülere yapılacak yeni çalışma nedeniyle uyarıda bulundular.
1 Temmuz 2024 tarihi itibariyle çalışmanın başlayacağını belirten yetkililer, “Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığımızca Sazova Mahallesi ile Çamlıca-Batıkent mahallelerini birbirine bağlayan TCDD Çamlıca Köprüsü üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları yapılacaktır. Köprünün; 01.07.2024 tarihi saat 22.00 ile 06.00 arası Sazova Mahallesi, Çamlıca-Batıkent Mahalleleri istikameti, 02.07.2024 tarihi saat 22.00 ile 06.00 arası Çamlıca-Batıkent Mahalleleri Sazova Mahallesi istikameti trafiğe kapatılacak olup, sürücülerin alternatif güzergâhları kullanmaları önemle rica olunur. Ayrıca Temmuz ayı içerisinde şehrimiz diğer köprüler, ana cadde ve bulvarlarında da gece çalışmalarımız devam edecek olup, trafik kapatma hususlarında çalışmalar öncesinde bilgilendirme yapılacaktır.” dediler.

Kaynak: Bülten