GİRİŞİMCİLİK KAMPLARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Videoyu Aç GİRİŞİMCİLİK KAMPLARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
A
a

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından girişimciliği teşvik etmek amacıyla düzenlenen Girişimcilik Kampları devam ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kızılay Hasırca Kampı Tesisleri’nde düzenlenen Girişimcilik Kampı’nda gençler alanında uzman isimlerle bir araya gelirken, kampta girişimcilik üzerine eğitimler veriliyor. Gençler aynı zamanda çadırlarını kurarak doğal ortamda dolu dolu 2 gün yaşıyorlar. Eğitimler kapsamında düzenlenen atölyeler ile gençler fikirlerini projeye dönüştürecek ilk adımları atarken ulaşım,  yemek ve diğer temel ihtiyaçlar Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak karşılanıyor.
BİRÇOK ATÖLYE
Kampta gençlere yönelik Büyükşehir Gençlik Merkezi tarafından, ‘Asansör Konuşması, Değerler Atölyesi, Yaratıcı Düşünme Teknikleri, Sürdürülebilir Girişimcilik, Şirket Misyonu ve Kanıta Dayalı Modelleme Atölyesi’ gerçekleştirildi. Eğitimlerde Büyükşehir Belediyesi’nin proje ortağı olduğu Rural Youth Projesinin tanıtımı da yapıldı. Ayrıca gönüllü eğitmen Nazife Yenen tarafından da Girişimcilik Söyleşisi (tea&talks) etkinliği düzenlendi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi